ПРАВИЛА ПРОЖИВАННЯ В ГОТЕЛІ «VESNA»

Шановні Гості! Раді Вас вітати в нашому готелі!
Будь ласка, уважно ознайомтеся з правилами проживання.

 

1. Режим роботи готелю - цілодобово. Час заїзду з 12:00. Час виїзду - до 10:00.
2. При поселенні в готель, Гостю необхідно пред'явити документи, що засвідчують особу (паспорт, водійські права), квитанцію про оплату бронювання / ваучер на поселення.
3. Ранній заїзд - 06:00-12:00 (не раніше 6:00). Послуга платна - 50% від вартості готельних послуг за 1 добу.
4. При проживанні менше 24 годин, оплата здійснюється за 1 добу, незалежно від розрахункового часу.
5. Дітям до 6 років - проживання та харчування безкоштовно.
6. Прибирання номерів - щоденне. Заміна постільної білизни, рушників, косметики - 1р. в 4 дні. За додаткову оплату - прання і прасування одягу та позачергова заміна рушників, постільної білизни.
7.  В готелі діють два тарифи: "Проживання та харчування","Проживання та сніданок". Відповідно до обраного тарифу, у вартість номеру входить: проживання, харчування "шведська лінія"- трьохразове або тільки сніданок; консультація лікаря при проживанні від 4-х днів; користування послугами дитячої  кімнати; парковка для автомобілів; WI-FI.
8. Гості, які проживають по тарифу "Проживання та сніданок" і бажають замовити додатково обід або вечерю, мають попередити про це рецепцію готелю заздалегідь. Послуга надається на наступний день від замовлення. Вартість додаткового обіду або вечері – 220 грн.
9. Бронювання номеру, що здійснюється Гостем в письмовій або усній формі -  вважається гарантійним, якщо готель отримав повну або часткову оплату за проживання.
10. При анулюванні бронювання, не заїзді, зміни дати заїзду, терміну проживання, достроковому виїзді,  без попередження  менше ніж за 24 години (до заїзду/виїзду), стягується штраф в розмірі 1 доби проживання, окрім випадків, які стали основою для такого виїзду (хвороба Гостя, хвороба чи смерть членів його сім’ї, інші випадки, які унеможливлюють отримання Гостем послуг в повному розмірі). При наявності підтвердження таких обставин, грошові кошти повертаються у розмірі вартості невикористаних послуг.
11. Заборонено передавати іншим особам електронну карточку, яка є перепусткою в лікувальну зону «Мед-Палас».
12. З метою безпеки, зберігання особистого майна Гостя і готелю, вся територія готелю (за виключенням туалетних кімнат і особистих номерів / апартаментів Гостя) контролюється та реєструється відеокамерами.
13. Виходячи з номеру необхідно вимикати світло, електроприбори, закривати крани.
14. В номерах та інших зонах готелю категорично забороняється курити, вживати алкоголь, наркотичні речовини та знаходитися в нетверезому стані.
15. На території готелю та в номерах заборонено: грати на музичних інструментах, шуміти, свистіти, голосно співати, використовувати ненормативну лексику, голосно включати аудіо системи та телевізор.
16. У випадку неодноразового порушення внутрішніх правил проживання Гостей в готелі, що створюють незручності для інших Гостей готелю, нанесення матеріального збитку в готелі (пошкодження / руйнування майна і т.д.) адміністрація готелю вправі відмовити в поселенні або виселити Гостя із занесенням клієнта в список black-лист.
17. Для Гостей,які подорожують з домашніми улюбленцями:
- При бронюванні Гість зобов'язаний попередити про тварину адміністратора  готелю.
- Тримати тварину на повідку, в наморднику або в клітці та не допускати вільного пересування тварини по території готелю;
- Надати довідку від ветеринарного лікаря з відміткою про щеплення вихованця.
- Не допускати порушення тиші і спокою домашньою твариною та звести таке порушення до мінімуму.
- Забороняється брати з собою домашніх тварин в ресторан, СПА-центр готелю та інші місця загального користування.
- Власник тварини несе повну матеріальну відповідальність за збитки, завдані майну готелю твариною, включаючи псування меблів, стін, килимового покриття та інших збитків, завданих твариною Гостям або персоналу готелю.


 Бажаємо Вам комфортного відпочинку!
   З повагою, адміністрація готелю «VESNA»

ПРАВИЛА ПРОЖИВАННЯ В ГОТЕЛІ «VESNA»(PDF)

Відділ бронювання:

© 2019 Готель «Весна»