ПРАВИЛА ПРОЖИВАННЯ В ГОТЕЛІ «VESNA»

Шановні гості! Раді Вас вітати в нашому готелі!

Будь ласка, уважно ознайомтеся з правилами проживання.

 1. Час заїзду з 12:00. Час виїзду - до 10:00. Режим роботи готелю - цілодобово.
 2. При поселенні в готель, гостю необхідно пред'явити документи, що засвідчують особу (паспорт, водійські права), квитанцію про оплату бронювання / ваучер на поселення.
 3. Трьохразовое харчування «шведскька лінія» (сніданок, обід, вечеря), консультація лікаря, лікування (відповідно до вибраного тарифу). Wi-Fi, дитяча кімната, користування парковкою.
 4. Заборонено передавати іншим особам електронну карточку, яка являється перепусткою в лікувальну зону «Мед-Палас».
 5. В готелі проживання з домашніми тваринами, птахами, рептиліями категорично заборонено.
 6. В номерах та інших зонах готелю категорично забороняється курити, вживати алкоголь, наркотичні речовини та знаходитися в нетверезому стані.
 7. На території готелю та в номерах заборонено: грати на музичних інструментах, шуміти, свистіти, голосно співати, використовувати ненормативну лексику, голосно включати аудіо системи та телевізор.
 8. Виходячи з номеру необхідно вимикати світло, електроприбори, закривати крани.
 9. Прибирання номерів - щоденне. Заміна постільної білизни - 1р. в 5 днів. За додаткову оплату - прання і прасування одягу.
 10. Бронювання номеру здійснюється гостем в письмовій або усній формі і вважається гарантійним, якщо готель отримав повну або часткову оплату за проживання.
 11. При аннулюванні, не заїзді, зміні дати заїзду чи терміну проживання, достроковому виїзді з готелю менше ніж за 24 години (до заїзду / виїзду), стягується штраф в розмірі 1 доби проживання, окрім випадків, які стали основою для такого виїзду (хвороба гостя, хвороба чи смерть членів його сім’ї, інші випадки, які унеможливлюють отримання гостем Послуг в повному розмірі), при наявності підтвердження таких обставин, грошові кошти повертаються у розмірі вартості невикористаних послуг.
 12. Ранній заїзд - 06:00-12:00 (не раніше 6:00) і оплачується в розмірі 50% від вартості пред’явлення готельних послуг за 1 добу.
 13. При проживанні менше 24 годин, оплата здійснюється за 1 добу, незалежно від розрахункового часу.
 14. Діли до 6 років - проживання та харчування безкоштовно.
 15. З метою безпеки, зберігання особистого майна гостя і готелю, вся территорія готелю (за виключенням туалетних кімнат і особистих номерів / апартаментів гостя) контролюється та реєструється відеокамерами.
 16. У випадку неодноразового порушення внутрішніх правил проживання гостей в готелі, що створюють незручності для інших гостей готелю, нанесення матеріального збитку в готелі (пошкодження / руйнування майна і т.і.) адміністрація готелю вправі відмовити в поселенні або виселити гостя із занесенням клієнта в список black-лист.

Бажаємо Вам комфортного відпочинку!

З повагою, готель «VESNA»

ПРАВИЛА ПРОЖИВАННЯ В ГОТЕЛІ «VESNA»